Medlemmer

Medlemmer pr. 1. september 2017

Hvis du opdager fejl på listen – fx at du ikke er ansat på den opgivne skole længere – bedes du rette det under Medlem > Adresseændring mm.

1614 Adam Buus Greve Gymnasium
1515 Adam Rosenmunthe Næstved Gymnasium og HF
814 Agnes Schmidt Brønderslev Gymnasium og HF
1233 Agnethe Dybro Frederikssund Gymnasium
1162 Alice Jakobsen Midtfyns Gymnasium
912 Allan Højgaard Clausen
916 Allan Juul Aalborg Katedralskole
1601 Allan Kissow Petersen Vestjysk Gymnasium Tarm
1511 Allan Pihl Christensen Falkonergårdens Gymnasium og HF
1718 Allan Vendelbo Gori Risskov Gymnasium
U1755 Ander Larsen Nordgrønlands Gymnasiale Kursus
606 Anders Aare Jensen
1453 Anders Bech Bornholms Gymnasium
1636 Anders Dohn Langkær Gymnasium og HF
1501 Anders Eskesen Keiding Sankt Annæ Gymnasium
1561 Anders Henrik Bendsen
1732 Anders Hüche Odense Katedralskole
1306 Anders Johansen Munkensdam Gymnasium
1686 Anders Kaspersen Rungsted Gymnasium
1616 Anders Krogh Fjerritslev Gymnasium
1377 Anders Krogsøe Frederiksborg Gymnasium og HF
957 Anders Løchte Nielsen Virum Gymnasium
1414 Anders Wind
1632 Andreas Brigelsgaard Tårnby Gymnasium
1628 Andreas Hermansen Egå Gymnasium
1595 Andreas Riis Mandrup Langkær Gymnasium og HF
1713 Ane Schaarup Svendborg Gymnasium
819 Anette Møller Svendsen Aalborg Katedralskole
1564 Anita Hartman Meldgaard Aabenraa Statsskole
1016 Anna Kristensen
1731 Anna Sisse Krog Lind VUC Roskilde Amt,Roskilde afd.
1104 Anna-Lise Bjerre Vejen Gymnasium og HF
1644 Anne Aagaard Axelsson CPH West, Albertslund Gymnasium
1700 Anne Christina Antunes Morsø Gymnasium
1637 Anne Drivsholm Krogh-Hansen Munkensdam Gymnasium
1483 Anne Fischer Thomsen Tårnby Gymnasium
1474 Anne Gamborg Ørum Viby Gymnasium og HF
853 Anne Kathrine Aggebo Tårnby Gymnasium
1435 Anne Kathrine R Simonsen Rysensteen Gymnasium
1108 Anne Macholm Roskilde Gymnasium
415 Anne Merete Bøge Skanderborg Amtsgymnasium og HF-kursus
1095 Anne Mette Elk
869 Anne Mette Platz Rønde Gymnasium
1533 Anne Oxvig Middelfart Gymnasium og HF-kursus
1325 Anne Schrøder Hejlesen Odder Gymnasium
1506 Anne Torstensen Efterslægten
1621 Anne Verdelin Vesthimmerlands Gymnasium & HF
803 Anne-Marie Sjørman
261 Anne-Mette Appel Christiansen Vordingborg Gymnasium og HF
1567 Anne-Sofie Linderoth Bouchet Paderup Gymnasium
1575 Annemarie Krarup Frederiksberg HF-kursus
1518 Asger Sorgenfrei
1542 Asger Tarpgaard Selandia – Center for
1433 Astrid Kallesøe Pedersen Hasseris Gymnasium
1106 Bendt Hansen Skanderborg Amtsgymnasium og HF-kursus
906 Benedikte Juhlin Roskilde Katedralskole
1563 Bent Olsen
851 Bente Kofoed Hansen Århus Akademi
1174 Bente Kølle-Jørgensen Herning HF og VUC
1420 Bente Lauridsen Kühl
1099 Bente Merete Quorning
563 Berit Andersen Ingrid Jespersens Gymnasieskole
940 Berit Brændsgård Madsen Greve Gymnasium
U1568 Birger Lundholm
1278 Birger S. Christiansen Frederikssund Gymnasium
391 Birgit Dengsø Århus Statsgymnasium
1094 Birgit Ellegaard Fiig Ordrup Gymnasium
551 Birgit Munch Frederikshavn Gymnasium og HF-kursus
1179 Birgitte Næslund Madsen Egå Gymnasium
1035 Birte Flethøj Ege Horsens Gymnasium
1465 Birthe Hougaard-Andersen VUC Lyngby
813 Bjarne Kusk Sct. Knuds Gymnasium
371 Bjarne Mørup
629 Bjarne Weidick
1357 Bjørn Bølling Nyholm
1562 Bo  Knudsen Roskilde Gymnasium
911 Bo Basbøll
1190 Bo Møller Favrskov Gymnasium
1000 Bo Skibelund Kolding Gymnasium
833 Bo Skjærbæk Rødkilde Amtsgymnasium
1537 Bodil Krongaard Lindeløv Horsens HF & VUC
1408 Brian A. Johansen
1729 Brian Vestergård Mikkelsen Viborg Gymnasium og HF
1047 Camilla Darling Bunk Ribe Katedralskole
39 Carl  Bergstrøm-Nielsen
1464 Caspar Haack Eriksen Esbjerg Gymnasium og HF
1479 Charlotte Clausen Sønderborg Statsskole
1469 Charlotte Thornqvist Aarhus Katedralskole
983 Charlotte Øland Himmelev Gymnasium
1683 Christian Bjerg Mikkelsen Esbjerg Gymnasium og HF
1749 Christian Brix Nielsen Aurehøj Gymnasium
967 Christian Kiørboe Tønder Gymnasium og HF
1590 Christian Lönneker Aurehøj Gymnasium
1113 Christian Møller
1600 Christian Ottosen
848 Christian Pallesen
U1612 Christian Rasmussen Duborg-Skolen
1406 Christian Romme Vaupel Vordingborg Gymnasium og HF
1399 Christian Skov Nikolajsen Frederiksborg Gymnasium og HF
1629 Christina Borello Schou HF & VUC Nordsjælland
1490 Christina Søvndal Grindsted Gymnasium og HF-kursus
989 Christine Halse Rysensteen Gymnasium
1719 Christine Schultz
1745 Christine Østergaard Rybners Almene Gymnasium
870 Claus Hartvig Rude Rungsted Gymnasium
1651 Claus Hummelmose Ikast-Brande Gymnasium
73 Claus Levinsen Frederiksborg Gymnasium og HF
1432 Claus Svane VUC Fyn Ærø
1467 Claus Toft Hjørringgaard Fredericia Gymnasium
1156 Dea Diemar Tårnby Gymnasium
1178 Dennis Pierre Mikkelsen Gefion Gymnasium
847 Dolly Kjeldsen Kalundborg Gymnasium og HF-kursus
1192 Doris Skovsted Bjerringbro Gymnasium
927 Dorrit Rine Vejen Hansen Gladsaxe Gymnasium
836 Dorte Alstrup Hjørring Gymnasium og HF
1116 Dorte Gunge Ribe Katedralskole
892 Dorte Lundgreen-Nielsen Mulernes Legatskole
1540 Dorte Pretzmann Kolding Gymnasium
747 Dorte Rovsing Birkerød Gymnasium
1386 Dorthe Falk Andersen Kolding Gymnasium
1505 Dorthe Fynbo Thorning Egå Gymnasium
1581 Dorthe Hesselholt Aarhus Katedralskole
347 Eigil Leander Laursen Tørring Gymnasium
486 Ejvind Dengsø
756 Elisabeth Bak-Jensen Roskilde Gymnasium
374 Elisabeth Juul
584 Ellen Møller Grenaa Gymnasium
893 Ellen Norlyk Christensen Aabenraa Statsskole
770 Elsebeth Dam
1602 Elsebeth Ravn Meldgaard Borupgaard Gymnasium
1500 Emil Rørbye Virum Gymnasium
1037 Erik Berg Olsen
435 Erik Heiberg Lyhne
725 Erik Nød Sørensen Hasseris Gymnasium
U1569 Eydun á Lakjuni
1504 Flemming Windekilde Sankt Annæ Gymnasium
761 Frank Bøgestrøm Gladsaxe Gymnasium
1161 Frank Sylvan Ordrup Gymnasium
U1747 Frida Malmlø
1444 Frits Ziegler Ørestad Gymnasium
U1647 Frøya Gildberg Duborg-Skolen
1119 Gerda Munch Kofoed Christianshavns Gymnasium
403 Gerda Schjørring
425 Gert Uttenthal Jensen Frederiksborg Gymnasium og HF
979 Gitte Broo Lundager Køge Gymnasium og HF
651 Gitte Hougaard Madsen Bjerringbro Gymnasium
633 Grith Hansen
1529 Gunnar Thiessen Haderslev Katedralskole
975 Gunner Thor Nielsen Bagsværd Gymnasium
1672 Hanna Rose Jørgensen Sankt Annæ Gymnasium
973 Hanne C. Christiansen
1001 Hanne Christensen Virum Gymnasium
1577 Hanne Fogh Haderslev Katedralskole
1225 Hanne Kragelund Hjort Favrskov Gymnasium
1201 Hanne Overgaard Ingvardsen Viby Gymnasium og HF
1502 Hanne Rye Ølholm Langkær Gymnasium og HF
325 Hanne Sandbæk Slagelse Gymnasium og HF-kursus
697 Hanne Sloth Pedersen
1520 Hanne Yding Wolff Alssund Gymnasium
1394 Hannibal Horn Herlev Gymnasium og HF
801 Hans Christian Børch
1699 Hans Henrik Balslev Sankt Annæ Gymnasium
1425 Hans Jørgen Laursen Odense Katedralskole
U1743 Hans Pauli Torgard
1312 Hans Peter Søgård Andersen Silkeborg Gymnasium
1714 Hans Ulrik Ege Viby Gymnasium og HF
1238 Hans-Henrik Storskov Aurehøj Gymnasium
1584 Heidi Mølgaard Vejlefjordskolen
1664 Helene Liborius Gerbola Odsherreds Gymnasium
618 Helle  Kornum Tørring Gymnasium
1633 Helle Dahl Pedersen Det Frie Gymnasium og HF
1264 Helle Henckel Odder Gymnasium
283 Henning  Buur Tornbjerg Gymnasium
627 Henriette  Ohrt Marselisborg Gymnasium
604 Henrik  Beck
680 Henrik Aaes
1742 Henrik Bech Pedersen EUC Nord
1680 Henrik Friis Madsen Frederiksværk Gymnasium og HF
887 Henrik Møller Risskov Gymnasium
1158 Henrik Nevers Roskilde Gymnasium
1235 Henrik Rose Næstved Gymnasium og HF
1249 Henrik Tversted Ordrup Gymnasium
1468 Ida Bruun Clausen Nykøbing Katedralskole
1470 Ida Klitgaard Lassen Gribskov Gymnasium
1452 Ida Linding Kristensen Svendborg Gymnasium
1166 Ida Louise Friis
884 Ida Marie Krogh  Skau Deutsches Gymnasium für Nordschleswig
1663 Inge Juul Aalborg Katedralskole
1208 Inge Liengaard Olsen Høng Gymnasium
883 Inge-Brit Dahlerup
1117 Inger Belling Olsen Virum Gymnasium
996 Inger Karlsmose
U1572 Jacob Andersen Aabenraa Statsskole
1594 Jacob Højlund Aalborghus Gymnasium
1418 Jakob Alsbirk Rødovre Gymnasium
1723 Jakob Lægaard Roskilde Katedralskole
904 Jakob Martin Jensen Frederiksberg HF-kursus
1549 Jakob Meesenburg Esbjerg Gymnasium og HF
1472 Jan Hørdum Jensen Slagelse Gymnasium og HF-kursus
1177 Jan Østergaard Nielsen
553 Jane Heebøll Køge Gymnasium og HF
154 Jann Thornberg
421 Janne Olrik
1689 Janus Randbøll Jensen Gefion Gymnasium
1454 Jasper Holm Allerød Gymnasium
1350 Jeanne Ørvad Roberts
503 Jens  Bjerg
621 Jens Allan Mose Vestjysk Gymnasium Tarm
1693 Jens Boeg Winge Solrød Gymnasium
274 Jens Bryderup Nordfyns Gymnasium
1421 Jens Erik Raasted Sankt Annæ Gymnasium
1671 Jens Grønlund Kristensen Frederiksværk Gymnasium og HF
1308 Jens Hvidtved Larsen Aarhus Katedralskole
1589 Jens Jellingsø
1097 Jens Johansen Århus Universitet (AU)
961 Jens Koefoed-Nielsen Struer Gymnasium og HF
1620 Jens Lunde Jacobsen Campus Vejle
1367 Jens Skyggebjerg
773 Jens-Jørgen Hedeskov
1473 Jente Lunding Holstebro Gymnasium og HF
1337 Jeppe Bygvraa Vind
1460 Jeppe Nilaus Larsen Himmelev Gymnasium
1336 Jeppe Struve Larsen Sankt Annæ Gymnasium
1246 Jesper Fjord Holstebro Gymnasium og HF
1658 Jesper Kjær Nannerup Morsø Gymnasium
596 Jesper Ohm
1497 Jesper Pilgaard Buchgraitz Holstebro Gymnasium og HF
1480 Jesper Schaarup Svendborg Gymnasium
985 Jesper Thøis Madsen Tornbjerg Gymnasium
889 Jesper Vagn  Andersen Ringkjøbing Gymnasium
966 Jette Bendix Dronninglund Gymnasium
923 Jette Hallig
327 Jette Jørgensen
590 Jette Meldgaard Harboe VUC Århus
319 Joakim H, Christensen
1746 Johanne Ulbæk Povlsen Rysensteen Gymnasium
734 Johannes Grønager Tørring Gymnasium
1451 Johannes Nørby Ernstsen Dronninglund Gymnasium
1715 John Mahoney Aalborghus Gymnasium
1513 Jonas Halldin Landsvig KVUC København
1618 Jonas Vincent Aurehøj Gymnasium
1694 Julie Nørgaard Holst Fjerritslev Gymnasium
1736 Julie Skov Nikolajsen Herlev Gymnasium og HF
567 Jytte Skærup
1124 Jytte Uhre Knudsen Slagelse Gymnasium og HF-kursus
417 Jørgen  Kryger Rødkilde Amtsgymnasium
560 Jørgen Bruntse
600 Jørgen Büchert Rødovre Gymnasium
647 Jørgen Dejgaard
392 Jørgen Halskov
1551 Jørgen Michael Kauffmann
1347 Jørgen Roe-Poulsen
304 Jørgen Steen Larsen
581 Kaare Petersen Århus Statsgymnasium
1748 Kai Egebjerg Herrmann Nordfyns Gymnasium
546 Kaj Nørholm
1213 Kamilla Bang Carstensen Esbjerg Gymnasium og HF
1321 Karen Bente Holmgaard Andersen Mariagerfjord Gymnasium
1388 Karen Ellerup Gade Odense Katedralskole
915 Karen Haderup Guldberg Viborg Katedralskole
1456 Karen Houkjær Jørgensen Roskilde Katedralskole
1751 Karen Louise Clausen Fyns HF-kursus
589 Karen Magrethe Kvistgaard Viborg Gymnasium og HF
U1697 Karen Margrete Kisson Sønderborg Statsskole
1727 Kari Haugbjerg Larsson Mariagerfjord Gymnasium
1198 Karin Christensen Støvring Gymnasium
1370 Karin Irene Abrahamsen
1446 Karin Skovgaard-Petersen Silkeborg Gymnasium
1701 Karina Stevenson Thisted Gymnasium & HF-kursus
1342 Karsten Nielsen Herlufsholm Skole
1645 Kaspar Poulsen VUC Odense
1550 Kasper Bjerg
1720 Kasper Broe Midtsjællands Gymnasieskoler
509 Keld Risgård Mortensen Støvring Gymnasium
1583 Kenneth Ravn Sønderborg Statsskole
1417 Kerstin Wieland
1615 Kevin Rowley VUC Svendborg
1252 Kim Glies Nandfred Sankt Annæ Gymnasium
1261 Kim Ross Kristensen
1624 Kim Togsverd Hansen Struer Gymnasium og HF
646 Kim Vejen Larsen
1239 Kirsten  Elling Frederiksborg Gymnasium og HF
234 Kirsten  Tchicai
587 Kirsten Bodekær Kalundborg Gymnasium og HF-kursus
1426 Kirsten Koch Lægaard
1098 Kirsten Sejer Christiansen Ikast-Brande Gymnasium
676 Kirsten Skougaard
1617 Kirsten Søgaard Nevers Næstved Gymnasium og HF
1659 Kirstine Dahlberg Københavns åbne Gymnasium
463 Kjeld  Møller Heinsen
40 Knud Hentze
477 Knud Villiam Krog Silkeborg Gymnasium
669 Kristian Bennike
1673 Kristian Larsen Aurehøj Gymnasium
440 Kristian Thisted Nielsen
1125 Kristian Ullum Aurehøj Gymnasium
1739 Kristine Clausen Viborg Katedralskole
1598 Kristoffer Nilaus Larsen Egedal Gymnasium & HF
854 Lars  Andersen
901 Lars Aabo
1544 Lars Asp Christensen Egedal Gymnasium & HF
1487 Lars Bach Hansen Marselisborg Gymnasium
1591 Lars Damkjær Sønderborg Statsskole
1260 Lars Falbe- Hansen Borupgaard Gymnasium
420 Lars Joen Jensen Rødkilde Amtsgymnasium
960 Lars Olsen
1231 Lars Petersen Gede Marie Kruses Skole
1681 Lars Risgaard-Petersen VUC Syd
1220 Lars Simonsen Borupgaard Gymnasium
278 Lars Winberg Sct. Knuds Gymnasium
1393 Lasse Bentz Næstved Gymnasium og HF
1478 Lasse Grubbe
1535 Lasse Grøftehauge Jensen Roskilde Gymnasium
1607 Lasse Kobbersmed Silkeborg Gymnasium
1471 Lasse Nielsen Århus Statsgymnasium
1687 Lasse Olsen Høng Gymnasium
937 Lena Licht Maaløe Maribo Gymnasium
1272 Lene Bennetsen W. Pihlkjær Tønder Gymnasium og HF
301 Lene Dalum
1353 Lene Guttorm Mikkelsen Frederiksværk Gymnasium og HF
81 Lene Skov
805 Lindis Mikkelsen Roskilde Gymnasium
1587 Line Rosted Skov Frederiksværk Gymnasium og HF
1741 Line Sakariasen Favrskov Gymnasium
1574 Lisa Nørnberg Andersen VUC Århus
1525 Lisbeth Bæk Eriksen Vesthimmerlands Gymnasium & HF
1698 Lisbeth Simonsen Skanderborg-Odder Handelsskole
653 Lise Pedersen Middelfart Gymnasium og HF-kursus
670 Lise Sørensen Frederikshavn Gymnasium og HF-kursus
1389 Lise-Lotte Rønne  Koch Gladsaxe Gymnasium
1696 Liv Askholm Faaborg Gymnasium
1372 Lone Hoffmann Det Kristne Gymnasium
1415 Lone Sand Næstved Gymnasium og HF
1679 Lotte Vestergaard Melchiorsen Horsens Statsskole
1374 Louise Støchkel Mathiasen Sankt Annæ Gymnasium
1411 Mads Damgaard Fangel Egå Gymnasium
1599 Mads Hansen Efterslægten
1547 Magnus Hallundbæk Mikkelsen VUC Århus
1728 Maiken Lund Sankt Annæ Gymnasium
1622 Maja Dobreva-Lundsted Rungsted Gymnasium
1498 Manja Ravnborg Yorston VUC Fyn
1186 Margit Lykke  Fredsgaard Viborg Katedralskole
344 Margrete Hedegaard Rasmussen
1648 Mari-Ann Drengsgaard Herning HF og VUC
1692 Maria Pedersen Aalborg Tekniske Skole
1642 Maria Pelle Jart Christianshavns Gymnasium
1634 Maria Vejgaard Solrød Gymnasium
570 Marianne Vinther Rosborg Gymnasium & HF
1307 Marie Elisabeth Schroll Ørestad Gymnasium
1631 Marie Fyrstenborg Abildgaard Frederiksborg Gymnasium og HF
1543 Marie Gro Rygård Brandstrup Slagelse Gymnasium og HF-kursus
1588 Marie Hovard Thomsen Nørresundby Gymnasium og HF-kursus
1236 Marie Jørgensen
1359 Marie Kobberøe S. Thellesen Rødkilde Amtsgymnasium
1740 Marie Kvist Bondesen Vordingborg Gymnasium og HF
1194 Marie Louise Abildtrup Hansen Allerød Gymnasium
1495 Marie Sindberg Tornbjerg Gymnasium
1416 Martin Hamann Sankt Annæ Gymnasium
1276 Martin Lau Djursaa Fredericia Gymnasium
1191 Martin Lutz Rysensteen Gymnasium
1450 Mathias Grange-Persson Rysensteen Gymnasium
1752 Mathias Nørgaard Achermann Silkeborg Gymnasium
1721 Merete Buhl Frederiksberg HF-kursus
1750 Merete Steffensen Det Kristne Gymnasium
748 Merete Wendler Aurehøj Gymnasium
628 Mette Blomquist Vestfyns Gymnasium
984 Mette Halling Borupgaard Gymnasium
1132 Mette Hjuler Hansen Skive Gymnasium og HF
1335 Mette Hofman Bøegh Rosborg Gymnasium & HF
1447 Mette Juhl
134 Mette Juhl Christensen CPH West, Albertslund Gymnasium
1330 Mette Krogsøe Haderslev Katedralskole
1302 Mette Lønsted Christianshavns Gymnasium
U1730 Mette Marie Toftdahl
1524 Mette Mørup Poulsen Varde Gymnasium
122 Mette Rigtrup Haaning Bjerringbro Gymnasium
1431 Mette Rønne Nielsen Køge Gymnasium og HF
1576 Mette Solgaard Solrød Gymnasium
1548 Mette Steenberg Rommedal VUC Nordjylland
1661 Mette Wind Seyer-Hansen Fredericia Gymnasium
1391 Mia Christine Lopdrup Falbe-Ha Herning Gymnasium
1538 Mia Kim Fabricius Rosborg Gymnasium & HF
1716 Michael Grankvist Sørensen Risskov Gymnasium
1363 Mikael Asbjørn Vesterlund Nørresundby Gymnasium og HF-kursus
1646 Mikkel Handberg Mikkelsen
1352 Mikkel Sørensen Københavns åbne Gymnasium
711 Mogens Halken Sankt Annæ Gymnasium
1596 Mona Høgh Thylgård Gl. Hellerup Gymnasium
1438 Morten Bak Hansen Viborg Gymnasium og HF
1430 Morten Brandt Petersen Greve Gymnasium
1503 Morten Clausen Gladsaxe Gymnasium
1486 Morten Husted Horsens Gymnasium
1378 Morten Lolk Rasch Århus Akademi
1269 Morten P. Jensen Støvring Gymnasium
1379 Morten Petersen-Westergaard
1397 Morten Poulsen
1703 Morten Ræbild Fast Allerød Gymnasium
1188 Nanna  Schiøler
1008 Nicholas Adonis Manis Gl. Hellerup Gymnasium
968 Nicolai  Glahder Frederiksborg Gymnasium og HF
1251 Nicolas Marinos Helsingør Gymnasium
156 Niels  Jørgen Halse
558 Niels Brynjolf Pedersen CPH West, Albertslund Gymnasium
98 Niels Bundgaard Aurehøj Gymnasium
1274 Niels C. Koefoed Herlufsholm Skole
363 Niels Ebbesen Bay Herning Gymnasium
1738 Niels Jensen Viborg Gymnasium og HF
45 Niels Kristian Larsen
1275 Niels Stampe Langballe Odense Katedralskole
1371 Niels Viggo Jensen Randers Statsskole
1685 Nikolaj Bak Haderslev Katedralskole
1034 Nikolaj Hansen
1639 Nille Elm Falkenfeldt VUC Vestegnen
1704 Nina Kjeldgaard Allerød Gymnasium
1202 Ole Barnholdt Stenhus Gymnasium og HF
1172 Ole Pinholt Ordrup Gymnasium
55 Otto Boserup Gl. Hellerup Gymnasium
1168 Per Bhutho Rosborg Gymnasium & HF
431 Per Dalhoff-Jensen Viborg Gymnasium og HF
663 Per Juul Larsen
835 Per Sørensen Århus Statsgymnasium
412 Per Vilsbøll Mariagerfjord Gymnasium
1523 Pernille Bogø Bach Helsingør Gymnasium
1413 Pernille Højen
1368 Pernille Mollerup Blach Allerød Gymnasium
1380 Peter Bøgsted Knudsen Esbjerg Gymnasium og HF
750 Peter Drenck Mulernes Legatskole
161 Peter J. O. Rasmussen Nakskov Gymnasium
899 Peter Jens Toft Frederiksberg Gymnasium og HF
665 Peter Lundby Jensen Herning Gymnasium
925 Peter Sander Andersen Det Kristne Gymnasium
1349 Peter Sjøholm N. Zahles Gymnasieskole
1566 Peter Ubbesen Thisted Gymnasium & HF-kursus
172 Peter Weincke
1305 Petur B. Petersen Gefion Gymnasium
882 Pia Gehl Bjørnestad Næstved Gymnasium og HF
1030 Poul Dejgaard Horsens Statsskole
565 Poul Mikael Rønnenfelt Favrskov Gymnasium
U1662 Randi Hansen
1753 Rasmus Frisenvang Horsens Gymnasium
1737 Rasmus Linseisen Ahlmark Frederiksborg Gymnasium og HF
1329 Rasmus Tofte-Hansen Vestfyns Gymnasium
1142 Rie B. Kurdahl Grenaa Gymnasium
699 Rie Pedersen Viby Gymnasium og HF
1527 Rikke Hadrup Next Sukkertoppen Gymnasium
1557 Rikke Juel Enemærke Sct. Knuds Gymnasium
1006 Rikke Schou Hammerum Greve Gymnasium
1024 Rune Bech Lauesen Svendborg Gymnasium
1441 Rune Eyerman Tørring Gymnasium
1627 Sandie Pedersen Høng Gymnasium
1496 Sara Mellson VUC Fyn
1510 Sarah Arnkjær Deutsches Gymnasium für Nordschleswig
1484 Sasha Kordic Tørring Gymnasium
1684 Sebastian Birk Sørensen Lyngby Gymnasium
1717 Sebastian Djurhuus Tårnby Gymnasium
1706 Sebastian Strabo Svendsen Nærum Gymnasium
1666 Sidsel Kofoed Brandt
1660 Sieke Peters Deutsches Gymnasium für Nordschleswig
1677 Signe Mortensdatter Tirsted Frederiksborg Gymnasium og HF
1436 Signe Søgaard Bøge Silkeborg Gymnasium
1709 Simon Bredal Juul VUC Hvidovre-Amager
1744 Simon Helm-Petersen Rungsted Gymnasium
1488 Simon Juul Hyldgaard Aalborg Katedralskole
1690 Sine Soll Pedersen VUC Syd
1653 Sofie Hust Augustesen Aalborghus Gymnasium
872 Steen Hjerrild Vesthimmerlands Gymnasium & HF
266 Steen Larsen Nykøbing Katedralskole
1625 Sten Holme Larsen Rødovre Gymnasium
1311 Stine Nygaard Thyssen Nykøbing Katedralskole
1676 Stine Skou Stenhus Gymnasium og HF
1481 Stinne Creutz Høffer Fredericia Gymnasium
1528 Stinne Nygaard Rossing Hjørring Gymnasium og HF
1688 Suna Vinther VUC Hvidovre-Amager
1244 Sune Hørsted Jensen Odense Katedralskole
113 Susan Ohrt Hjørring Gymnasium og HF
1303 Susanne Christiansen Odder Gymnasium
922 Sussi Robinson Lemvig Gymnasium
877 Sven Gaardbo Rønde Gymnasium
1163 Svend Amstrup Jeppesen Grenaa Gymnasium
1175 Søren  Straarup
1725 Søren Bentzen KVUC København
1448 Søren Büchert
1656 Søren Dybdal Andersen Struer Gymnasium og HF
1398 Søren Garsdal Rasmussen Skive Gymnasium og HF
1229 Søren Hein Christiansen Frederiksberg Gymnasium og HF
1466 Søren Kybelund-Hansen Herning Gymnasium
1710 Søren Lykkegaard Dronninglund Gymnasium
876 Søren Marcussen Aabenraa Statsskole
1536 Søren Rasmussen Mølgaard Lunde Frederikshavn Gymnasium og HF-kursus
23 Søren Tuxen
1754 Thomas Bernth Johannsen Thisted Gymnasium & HF-kursus
1640 Thomas Bertelsen Randers HF og VUC
1712 Thomas Gooseman Aurehøj Gymnasium
1123 Thomas Hammer Nørre Gymnasium
1459 Thomas Heegaard Sunesen Holstebro Gymnasium og HF
1609 Thomas Hermansen Sct. Knuds Gymnasium
1227 Thomas Lindved Horsens Gymnasium
987 Thomas Lund Nyborg Gymnasium
802 Thomas Lynnerup Jakobsen Nørre Gymnasium
1376 Thomas Løbger Nærum Gymnasium
612 Thomas Nilsson Haderslev Katedralskole
1667 Thomas Skou Olsen Sorø Akademis Skole
1409 Thue Thesbjerg Aarhus Katedralskole
739 Tim Nielsen
1259 Tina Nielsen Mulernes Legatskole
1512 Tina Warncke Nørgaard
933 Tom Mortensen Aalborg Katedralskole
1026 Tomas Christensen Herning Gymnasium
1429 Torben Ibsgaard Jacobsen Midtsjællands Gymnasieskoler
652 Torben Sørensen
232 Torben Vind-Knudsen
1514 Torsten H. Hartz Tønder Gymnasium og HF
608 Tove Jensen
1232 Tove Østermark Haderslev Katedralskole
1344 Trine Kjær Feijer Rosborg Gymnasium & HF
1541 Trine Kronborg Mariagerfjord Gymnasium
619 Trine Madsbøll Vesthimmerlands Gymnasium & HF
1733 Troels Bergerud Dilling VUC Vestegnen
1112 Uffe Englund Sankt Annæ Gymnasium
875 Ulla  Fomsgaard Grindsted Gymnasium og HF-kursus
1247 Ulrik Bøegh Fredericia Gymnasium
361 Yrsa Dam
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com